Kde nakupovat v Santa Monice tuto malou obchodní sobotu


21. listopadu 2023 8:59

od Jennifer Taylor

Tato sobota, 25. listopadu, je malá obchodní sobota, den, kdy oslavujeme a podporujeme naše malé podniky a nakupujeme lokálně!

Podpora malých místních podniků zajišťuje, že vaše dolary z daně z obratu jsou reinvestovány přímo zde v Santa Monice, čímž podporujeme naše školy, parky a životně důležité komunitní služby. Snižuje také vaši uhlíkovou stopu, vytváří a udržuje místní pracovní místa a pomáhá udržet naše město jedinečné.

A je to zábava! Více o výhodách nákupu místních se dozvíte zde.

Na oslavu malé obchodní soboty se Montana Avenue Merchants Association spojila s místním výborem Buy Local Santa Monica, aby uspořádala jejich každoroční výprodej malého „oranžového balónku“. Tento prodej na chodníku se koná v pátek 24. listopadu a sobotu 25. listopadu v zúčastněných podnicích na Montana Avenue. Podpořte místní malé podniky a zároveň získejte skvělé nabídky a jedinečné dárky pro své blízké – a možná potěšte i vás!

Zde jsou některé důležité body:

Ušetřete 20 procent na vše, co je v obchodě v klenotnictví Ele Keats, a navíc si prohlédněte speciální výběr vánočních dárků venku. Ušetřete 50–90 procent z výprodeje a nevyráběných položek v Nest Bedding. Podívejte se na Just Filo, nový obchod s pokojovými rostlinami a doplňky, a užijte si 20 procent z rostlin, aranžmá, květináčů a košíků. Ušetřete 20 procent z barevných italských sametových mokasínů a lehkých vlněných bund v Texture, v obchodě se svetry a dalších. Navíc přispějte 10 $ v obchodě pro Westside Food Bank a získejte 10% slevu z celého nákupu, včetně položek ve výprodeji. Ušetřete 30 procent z celého obchodu a 50 procent z vybraných položek na Poketo a navíc získejte k nákupu dárek zdarma: utraťte 35 $ a získejte dvě bezplatná „hranolová pera“ dle vlastního výběru nebo utraťte 75 USD nebo více a získejte jednu bezplatnou sadu „Open Spaces Navy Nesting Set.“ Zamiřte do Ten Women na prodej galerijních prací místních umělkyň, včetně pleteného zboží, papírových umění, keramiky a více.Ušetřete díky speciálnímu prodeji u Jill Roberts a Citron.

A úspory nekončí na Montaně. Mnoho místních podniků v Santa Monice po celém městě je součástí kampaně American Express Shop Small, včetně Swish Studios na 3rd Street Promenade, Sand ‘n Surf na Broadway, Bob’s Market na Ocean Park Boulevard, Sunny Blue na Main Street, Lunetta na Pico a Santa Monica Brew Works na Colorado Avenue.

Sledujte celoměstského průvodce nákupem místních vánočních dárků v Santa Monice, který bude k dispozici již brzy a letos se zaměří na udržitelné dárky.

Šťastné svátky! Děkujeme, že jste nakupovali místní na podporu našich podniků a naší komunity – je to rozdíl!

Chybí v tomto seznamu vaše oblíbené místní místo? Dejte nám vědět, jak nakupujete místní! Označte @BuyLocalSM na Facebooku nebo Instagramu.

Autor:

Jennifer Taylorová
Manažer ekonomického rozvoje

Kategorie

Umění, kultura a zábava, obchod, místa k návštěvěSource link